Projekty / Koła

PETSUPPORT-Zwolnieni z Teorii

logo projekt petsupport

Witamy ponownie!

Chciałybyśmy zaprezentować kolejne nasze działania w ramach projektu PETSUPPORT.

Przypominamy, że podczas ferii i nauki zdalnej również trwa ZBIÓRKA DARÓW DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT ZE SCHRONISK. Jeżeli ktoś chciałby przekazać dary prosimy o kontakt z nami na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowo w sobotę 12 lutego 2022 r. w godz. 11.00-15.00 przeprowadzimy już DRUGĄ ZBIÓRKĘ w sklepie zoologicznym Bokser-Zoo, mieszczącym się w Centrum Handlowym SZEMBEKA przy ul. Zamienieckiej 80 w Warszawie.
Zachęcamy również do zakupu cegiełek na Allegro lokalnie, gdzie dzięki uprzejmości Rady Rodziców, prowadzimy zbiórkę on-line dla Fundacji Koty z Grochowa. https://allegrolokalnie.pl/zbiorka/petsupport
Pozyskałyśmy również partnera naszego projektu - firmę "MedykSzkolenia" https://medykszkolenia.pl/, która zapewniła nam bezpłatny "Kurs pierwszej pomocy dla psów online". Więcej informacji na temat kursu: https://medykszkolenia.pl/uslugi/kurs-pierwszej-pomocy-dla-psow-online/

Dzięki zdobytej wiedzy chcemy stworzyć swój cykl filmów i postów na temat pierwszej pomocy zwierzętom, dlatego zachęcamy wszystkich do śledzenia naszych social mediów, na których cyklicznie poruszamy tematy związane z psami i kotami.

 

https://www.facebook.com/Petsupport-100787655833683

https://www.instagram.com/petsupport7/

 

Zespół PETSUPPORT.