Samorząd

Hej, cześć!

Jesteśmy głównymi przedstawicielami samorządu uczniowskiego w naszej szkole. Karolina Bohdanowicz, Weronika Seroczyńska, Marcel Lisowski i Szymon Skomorucha. Razem z nami jest Lidia Gosk- szkolny pedagog, która jest nie ocenioną pomocą przy tym wszystkim co chcemy zrobić. Razem tworzymy w szkole miejsce, które jest ciekawe, fascynujące i żywe.

Jesteśmy tu dla was uczniowie, zawsze służymy pomocą i chcemy żeby wam się tu dobrze funkcjonowało, niezależnie od sytuacji, w których się znajdziemy. Do tej pory zorganizowaliśmy turniej e-sportowy, dni tematyczne, parlament XIXLO i wiele innych pomniejszych akcji, jak konkursy i walentynki szkolne.

Zapraszamy na media społecznościowe, by śledzić nasze poczynania.

https://www.facebook.com/samorzadXIXLO/  

instagram - @powstancyxix

plakat promujący turniej planet plus XIX cs:go challenge

Zakończyliśmy zmagania w Platent Plus XIX CSGO Chellenge, które trwały już od lutego. Była to niesamowita przygoda w którą zaangażowało się mase uczniów z naszej szkoły -9 zespołów 5 osobowych -średnio 40 osób stale oglądało rozgrywki -grupa ok. 15 uczniów i absolwentów zaangażowana w organizacje turnieju -2 komentatorów meczów Wszystkie zapisy meczów można obejrzeć na kanale szkolnym szkoły- https://www.youtube.com/c/XIXLOPowstancy Były również nagrody dla zespołów, które zajęły 1, 2 i 3 miejsce, które były możliwe dzięki naszemu sponsorowi - Planet Plus Kontakt ze sponsorem również zawdzięczamy absolwentowi naszej szkoły. Chcemy, aby w przyszłości było to stałe wydarzenie naszej szkoły i również innych szkół warszawskich. Dlatego wrócimy do rozgrywek e-sportowych jeszcze we wrześniu 2021 roku