Aktualności

REKRUTACJA – ogłoszenie listy zakwalifikowanych oraz przyjmowanie oryginałów świadectw i zaświadczeń o wynikach egzaminu 2023

W dniu 21 lipca (piątek) do godziny 12:00 szkolna komisja rekrutacyjna podaje do wiadomości listę kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia. Informacja o zakwalifikowaniu będzie też widoczna w systemie rekrutacyjnym po zalogowaniu na konto kandydata, co oznacza, że nie trzeba przyjeżdżać do szkoły.

W dniach 21-26 lipca w godzinach 8.00 - 15.00 komisja rekrutacyjna będzie przyjmowała od kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia:

- oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej

- oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty

- kwestionariusz osobowy podpisany przez opiekuna prawnego

- kartę zdrowia

- 2 podpisane z tyłu zdjęcia legitymacyjne

Złożenie tych dokumentów w terminie stanowi potwierdzenie woli przyjęcia do XIX LO im. Powstańców Warszawy.

Niezłożenie dokumentów we wskazanym terminie eliminuje kandydata z list przyjętych.

W dniu 27 lipca do godziny 14:00 szkolna komisja rekrutacyjna podaje do wiadomości listę kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

Kandydaci zakwalifikowani, którzy są zainteresowani mLegitymacją proszeni są dodatkowo o przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zdjęcia legitymacyjnego o rozmiarach 35x45mm, rozdzielczości 600dpi i wielkości do 5MB. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz klasę.