Sport

kolaż przedstawia zdobyty puchar oraz grupę uczniów świętujących sukces

Osada XIX LO im. Powstańców Warszawy zajęła III miejsce w klasyfikacji szkół średnich ósemek wioślarskich Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sport

Kolaż zdjęć przedstawiających puchary, dyrektorów szkół wraz z pucharami oraz wręczenie pucharu dyrektorowi XIX LO p. Mariuszowi Łagockiemu

Z radością informujemy, że XIX LO im. Powstańców Warszawy zajęło historyczne piąte miejsce w klasyfikacji generalnej szkół ponadpodstawowych w Warszawie na LVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży!

Sport

kolaż zdjęć przedstawia uczniów odbierających puchary

Nasi uczniowie i uczennice zajęli:

I miejsce w klasyfikacji dziewcząt

I miejsce w klasyfikacji chłopców

I miejsce w klasyfikacji łącznej dziewcząt i chłopców w LVI Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w kategorii Licealiada - rozgrywki na poziomie dzielnicy Praga - Południe

Serdecznie gratulujemy zawodnikom i nauczyielom!

Sport

koszdzw23

Z ogromną radością informujemy, że szkolna reprezentacja koszykówki dziewcząt w składzie:

11.Paulina Ziętek IV D,

reprezentując dzielnicę Praga Południe, po wyczerpującym, trwającym dwa tygodnie turnieju, zdobyła brązowy medal w MISTRZOSTWACH WARSZAWY w koszykówce dziewcząt.

Dziękujemy dziewczęta za Wasz trud i poświęcenie, które pozwoliło osiągnąć ten sukces.

Sport

336376677 536204868628516 8045923862763102851 n

18 marca odbył się turniej Trio basket Koźmiński.
4. Bartosz Paluszkiewicz 1a
Drużyna dziewczyn i jedna drużyna męska doszły do fazy ćwierćfinałowej.
Natomiast drużyna w składzie :
zajęła historyczne 2 miejsce spośród niemal 70 drużyn!
Gratulujemy!
Sport

336876157 236752658736165 184272445669014051 n

W niedzielę 19 marca w MOS 2 odbyły się międzylicealne zawody na ergometrze na dystansie 1000 metrów.
Udany start zaliczył Franek Walkiewicz 2d, sięgając po srebro w wadze lekkiej, a w wadze open na drugim miejscu stanął Szymon Zakrzewski 3d.
W zaciekłej rywalizacji naszą szkołę reprezentowali też Zuzanna Laszuk, Milena Mróz, Krzysiek Miłek, Franek Bralczyk oraz Anatol Frąckiewicz, co pozwoliło nam na zajęcie drugiego miejsca w ogólnej klasyfikacji liceów.
Gratulujemy sukcesów i czekamy na regaty na wodzie!
Sport

318634927 151310357657466 735747750435097529 n

Nasi Mistrzowie Dzielnicy Praga Południe po 2 tygodniach walki, ciężkich meczy i mnóstwie treningów zdobyli 3 miejsce w Mistrzostwach Warszawy!
Panowie jesteście wspaniałą drużyną! Dziękuję!