
13 maja 2026 uczniowie klasy 2B: Agata Malinowska i Natan Kosiński, wystąpili w audycji radiowej i razem z przedstawicielką fundacji organizującej olimpiadę "Zwolnieni z teorii", panią Darią Ciężką, opowiadali o projektach społecznych, które są realizowane w naszej Szkole, dzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z udziałem w tej olimpiadzie. Audycja to świetna promocja naszej Szkoły. A wszystko dlatego, że po raz drugi mamy I miejsce w ogólnopolskim rankingu szkół uczestniczących w olimpiadzie "Zwolnieni z teorii". Jeszcze raz gratulujemy wszystkim Autorom projektów. To ogromny sukces!
Link do audycji:
https://www.rdc.pl/podcast/poludnie-rdc_mWFYkAw8N302RRpMsYbz?episode=qseGLKWrxj93SsIrpeP2&active_page=1