Aktualności

Audycja w RDC o sukcesie naszej Szkoły

rdc3 najlepsze

13 maja 2026 uczniowie klasy 2B: Agata Malinowska i Natan Kosiński,  wystąpili w audycji radiowej i razem z przedstawicielką fundacji organizującej olimpiadę "Zwolnieni z teorii", panią Darią Ciężką, opowiadali o projektach społecznych, które są  realizowane w naszej Szkole,  dzielili się swoimi doświadczeniami związanymi z udziałem w tej olimpiadzie.  Audycja to świetna promocja naszej Szkoły. A wszystko dlatego, że po raz drugi mamy I miejsce w ogólnopolskim rankingu szkół uczestniczących w olimpiadzie "Zwolnieni z teorii". Jeszcze raz gratulujemy wszystkim Autorom projektów. To ogromny sukces!

 
 
 Link do audycji: